Par mums

Katra cilvēka dzīvē rodas situācijas, kad steidzami nepieciešama nauda. Tomēr, ne katram ir draugs vai paziņa, kurš varētu sniegt finansiālu palīdzību. Ko darīt un pie kā vērsties? Situācijas bezcerība izraisa trauksmi un depresiju. Nav vajadzība sevi tirdīt! Šādiem gadījumiem esam mēs, un tas nozīmē, ka jums ir lieliska iespēja ātrā laikā saņemt nepieciešamo naudas summu.

Mēs ietaupīsim jums daudz laika, jo patēriņa kredīts ir daudz ātrāks process nekā vēršoties bankā. Pieteikuma iesniegšana vien jums var aizņemt veselu dienu (ieskaitot gaidīšanu rindā). Pēc tam vēl jāgaida kredītkomitejas lēmums.

Mēs visu noformēsim īsā laikā un ar izdevīgu procentu likmi. Mūsu kompānija kļūs par jūsu uzticamu draugu, kurš grūtā brīdī sniegs palīdzību visā Latvijā. Ar mums naudas aizdevumi kļūst arvien pieejamāki un jūsu iespējas – plašākas! Lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs izvēlēsimies vispiemērotākos aizdevuma nosacījumus tieši Jūsu gadījumam!

Kādas ir mūsu uzņēmuma galvenās priekšrocības?

1

Pirmkārt, pieteikumu apstrādes ātrums, ko klienti īpaši novērtē gadījumos, kad nepieciešams aizdevums.

2

Otrkārt, pilnīga apstrādātās informācijas konfidencialitāte, saskaņā ar visiem Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Ja jums nepieciešams aizdevums, neviens nezinās par jūsu vēršanos pēc mūsu palīdzības.

3

Treškārt, mēs praktizējam individuālu pieeju klientiem. Katram pieteikumam mēs pievēršam pietiekošu uzmanību, lai noteiktu visas iespējamās aizdevuma iespējas, ieskaitot summu, termiņu un procentuālo daļu variācijas.